به پارتنر خوش آمدید

" زبان آموزی با صحبت كردن مداوم ميسر است. كلاس رفتن كافی نيست."

در این وب سایت ساختاری فراهم شده كه طی آن شما با پارتنر های متفاوتی، زبان خود را به ممارست گذاشته و لغات و اصطلاحاتی كه میدانید را مورد استفاده قرار می دهید . همچنين با اصطلاحات و لغات جديد نيز آشنا می شويد. تداوم در مكالمه موجب روان تر شدن شما در محاوره زبان انگلیسی می گردد.و در صورت نیاز ، اساتید برجسته زبان روی گفت و گوی شما نظارت داشته و ابهامات ، مشکلات موجود در گفت و گو را برای بهبود محاوره شما ، در اختیارتان قرار می دهند .

 

روش کار بدین گونه است  : 
 1. اطلاعات مورد نیاز را در فرم پارتنر وارد نمایید(نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، سطح زبان آموزی ، انتخاب سطح  و زمان مورد نظر شما برای گفت و گو )
 2. پس از دریافت اطلاعات شما ، سیستم پارتنر مورد نظر شما را جستجو و به شما از طریق پیامک اطلاع رسانی می نماید.
 3. سیستم موضوع گفت و گو ( Hand out) را از طریق ایمیل برای طرفین ارسال می نماید.(لازم به ذکر است  Hand out ارسال شده با فرمت pdf می باشد که شامل موضوع مورد بحث ، به همراه لغات و اصطلاحات مربوطه و گاهاً نکات گرامری می باشد.)
 4. به جهت آمادگی بیشتر شما یک روز پس از ارسال Hand out ، زمان گفتگو به شما اطلاع رسانی می گردد تا از طریق لینک ارسالی یا وب  سایت به اتاق گفتگو متصل می شوید.
 5. باتوجه به لینک ارسالی از وب سایت ، شما وارد محیط گفتگو شده و به مدت 30 دقیقه با پارتنر خود (Hand out) به گفتگو می پردازید.  
 6. پشتیبان اتاق گفت و گو نیز در زمان مقرر برای پشتیبانی فنی در اتاق حضور داشته و وظیفه پشتیبانی از اتاق گفت و گو را بعهده دارد.
 7. براي انجام محاوره روي همرفته 30 دقيقه به شما زمان داده مي شود. و سپس سامانه اتاق گفتگو بصورت خودکار بسته می شود . پس بهتر است نهايت بهره را از زمان اعطا شده ببريد.
 8. در صورتیکه تمایل به رفع ابهامات و مشکلات محاوره خود داشتید روی محصول پراخت هزینه پارتنر کلیک نموده و به درگاه پرداخت امن متصل و مبلغ 50000 تومان پرداخت می نمایید.
 9. گفت و گوی شما در اختیار استاد برجسته زبان که موضوع گفت و گوی (Hand out) شما را مشخص نموده قرار می گیرد.
 10. محاوراتِ شخص پرداخت كننده، بطور كامل و با دقت توسط اساتيد حرفه اي بررسي مي گردد و اصلاحيه با فرمت PDF و فايل صوتي صداي شما به ايميلتان ارسال مي گردد.
 11. محاورات شما در سامانه به مدت یک ماه ذخيره مي شود. بدين معنا كه طي اين مدت ميتوانيد تقاضاي بازبيني و تصحيح توسط استاد را داشته باشيد. بعد از گذشت یک ماه ، فايل شما براي هميشه پاك مي گردد.

  نکات حائز اهمیت در پارتنر :
 • برای رعایت احترام پارتنر ، در زمان مقرر در اتاق گفت گو حضور داشته باشید.
 • رعايت حجاب اسلامي براي بانوان و پوشش موجه براي آقايان الزاميست.
 • صحبت كردن با زبان مادري در اتاق گفتگو ممنوع است.
 • در صورت بروز توهين، شخص شاكي ميتواند موضوع را سريعاً گزارش نموده و در صورت پيگيري قضايي توسط شاكي، فايل ضبط شده و اطلاعات فردي شخص خاطي دراختيار مراجع قضايي قرار خواهد گرفت.

با تکمیل فرم زیر به جمع پارتنرهای آموزش یزد بپیوندید

فرم پارتنر